AVENIER
www.avenier.cz
Vakcíny do ordinace
vakciny.avenier.cz
Očkování na cesty
www.ockovacicentrum.cz

Kdo jsme

Podívejte se na

centra Očkování a cestovní medicíny
společnost Avenier a.s.

Společnost Avenier a.s. působí v oblasti očkování od roku 2007. V současné době je největším distributorem očkovacích látek do ordinací lékařů v ČR a je rovněž provozovatelem rozsáhlé sítě center Očkování a cestovní medicíny.

 

MUDr. Silvana  Jakubalová, lékař centra Očkování a cestovní medicíny

MUDr. Silvana Jakubalová, lékař centra Očkování a cestovní medicíny
"Medicína je poslání. V představách laiků jde o akční zachraňování lidských životů nebo alespoň o snahu navrátit zdraví pomocí nejnovějších vědeckých postupů a přístrojů. Byť je to dobrý pocit lékaře, když vidí člověka, kterému vrátí zdraví nebo život, tak i přesto je na tom vždy velký kus lidského smutku a těžkých chvil na obou stranách.

Přečíst celé

 

Koho hledáme

Podívejte se na

volná pracovní místa
projekty společnosti
AMECA

VŠECHNY, kteří

a zároveň jsou

ODBORNÍKY, kteří mají zájem

nebo

STUDENTY medicíny/ zdravotních škol, kteří

Co nabízíme

Podívejte se na

hodnoty společnosti

Práci v prémiové ambulanci, která poskytuje:

Za benefity pro naše zaměstnance považujeme:

 

Co o nás říkají naši zaměstnanci

"Zázemí centrály společnosti nás vždy podrží a pomůže, všichni táhneme za jeden "provoz". Líbí se mi, že každý nápad přicházející od personálu na efektivnější a příjemnější fungování ambulancí je vítaný a diskutovaný s vedením. Společně jsme vytvořili systém, který je nastavený na míru našim klientům, a nejen díky tomu lékaři a sestřičky v ordinacích přijímají pochvaly a úsměvy osobně od našich spokojených klientů."
Jitka Havlíková, manažer interní komunikace a provozu center Očkování a cestovní medicíny
 

"Pro mě je výhodou práce se zdravými lidmi, kteří se k nám rádi a opakovaně vracejí. Máme možnost poznat spoustu zemí a míst prostřednictvím našich klientů a jejich příběhů z cest. Díky této práci jsem si rozšířila znalosti ve specifickém oboru, jakým očkování a cestovní medicína je. Pro sestřičky je to obor velmi okrajový. Oceňuji také velkou podporu vedení společnosti v dalším vzdělávání a rozvoji - konference, semináře apod."
Veronika Šandová, DiS., zdravotní sestra centra Očkování a cestovní medicíny
 

"Pro Avenier pracuji ráda mj. proto, že k nám chodí lidé, kteří se sami aktivně zajímají o své zdraví a o prevenci nemocí. Očekávají od nás rady, které sníží možná rizika při cestování. A věřím, že poskytnuté informace oceňují a řídí se jimi. To, že poté do našich centrech chodí i s rodinnými příslušníky či přáteli, vypovídá o jejich spokojenosti s našimi službami. A my se od nich na oplátku dozvídáme zajímavé zážitky z cest."
MUDr. Eva Pernicová, lékař centra Očkování a cestovní medicíny

Kontaktní formulář

 

Nahoru
Přijmout vše Odmítnout vše Nastavení
Vaše soukromí - Vaše volba

K zajištění plné funkčnosti webových stránek používáme soubory cookies. Tlačítkem „Povolit vše“ souhlasíte s využitím všech těchto souborů, případně lze v „Nastavení“ upravit. Více informací o tom, proč a jak vaše osobní údaje zpracováváme, najdete v zásadách zpracování osobních údajů.